Konferencja dla hodowców koni

START SEZONU HODOWLANEGO

W ramach Dni Polskich Koni Sportowych Kujawsko-Pomorski Związek Hodowców Koni oraz Polski Związek Hodowców Koni zapraszają na konferencję wszystkich zainteresowanych hodowlą koni (nie tylko sportowych), którzy przy okazji wykładów chcą się spotkać, porozmawiać i co najważniejsze dyskutować.

Start Konferencji: 18.02. (sobota), Solec Kujawski – hotel „Dobre z Lasu”, godz. 10:00, wstęp wolny https://www.hoteldobrezlasu.pl/

Wykłady/ prezentacje:

  1. „Nowoczesne techniki rozrodu. Ich wady i zalety” – dr Sylwester Zając
  2. „Możliwości praktycznego zastosowania badań genetycznych w hodowli” – dr Mariusz Maćkowski, dr Jakub Cieślak
  3. Oferta stanówki 2023 – prezentacje multimedialne (chętni do zareklamowania swoich ogierów / ogiera proszeni są o kontakt z Jarosławem Lewandowskim, pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Wszystkich zainteresowanych udziałem w konferencji proszimy o przesyłanie maila o treści: „Zgłaszam udział w konferencji START SEZONU HODOWLANEGO – nazwisko/ nazwiska” na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapraszamy!
Decyduje kolejność zgłoszeń!

Tagi: Konie Szlachetne

  • Kliknięć: 121

Kontakt

  • Al. Wojska Polskiego 91,
    82-200 Malbork
  • (55) 272 31 25
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Biuro jest czynne: od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 15.00

ZMIANA Od 01.02.2023 

Przyjmowanie interesantów TYLKO

wtorki i czwartki w godzinach 8.00 – 14.00 


© 2022 Pomorski Związek Hodowców Koni